Dbaj o bezpieczeństwo konta

Prawdopodobnie już wiesz, że twój kredyt jest cenną informacją, która może pomóc Ci osiągnąć niektóre z najpiękniejszych momentów życia. Ale ponieważ jest to dla Ciebie cenne, może być także cenne dla złodziei i oszustów, którzy są skłonni do kradzieży tożsamości i oszustw kredytowych. Połączenie kradzieży tożsamości z procesem składania wniosków o kredyt hipoteczny jest podwójną komplikacją - tylko wtedy, gdy chcesz, aby Twój kredyt wyglądał najlepiej. Jeśli jesteś w trakcie ważnej decyzji życiowej, jak ubieganie się o kredyt hipoteczny lub pożyczkę samochodową, wtedy Twoja pozycja kredytowa ma jeszcze większy wpływ na tę chwilę.

Więc, co możesz zrobić?

Jest nowy sposób na zabezpieczenie informacji kredytowych

Jeśli jesteś gotowy ubiegać się o pożyczkę lub uzyskać nową kartę kredytową, możesz nie być w stanie czekać przez ból głowy z powodu kradzieży tożsamości w celu zablokowania finansowania.

Czy nie byłoby tak dużo bardziej wygodne, bezpieczne i uprawniające, zablokować i odblokować raport kredytu natychmiast, ilekroć chcesz, za pomocą palca? Czy nie byłoby wspaniałe zablokowanie raportu kredytowego pomocne w utrzymaniu istniejących kont? W taki sam sposób, w jaki można zabezpieczyć inne przedmioty wartościowe - od ważnych dokumentów po ozdobne biżuterię - w celu ich ochrony, możesz pomóc chronić kredyt, blokując go od intruzów.

Informacje o kredytach nie są czymś, do czego wszyscy powinni mieć dostęp cały czas. Musisz zezwolić firmie hipotecznej na dostęp do swojego pliku - możesz go odblokować i pozwolić im to od razu sprawdzić.

Jednak… Kredytodawcy i instytucje finansowe, z którymi obecnie nie prowadzisz interesów, nie mogą się do niego dostać. Firmy serwisowe, niektóre agencje inkasa, dostawcy usług komórkowych, właściciele domów i inni, którzy chcą sprawdzić raport kredytowy, nie będą mogli go wyświetlić. Nadal możesz uzyskać dostęp do raportu kredytowego i wyświetlać go tak często, jak jest to konieczne. Nadal otrzymasz spersonalizowane, prawidłowe oferty kredytowe, jeśli chcesz. Możesz odblokować ekspercki raport kredytowy, aby czasowo zezwolić na dostęp do elementów takich jak: kredytodawcy i instytucje finansowe, które chcą wyświetlić twój raport w ramach przetwarzania legalnego wniosku o kredyt. Każda firma, na przykład ubezpieczyciel lub pracodawca, żąda dostępu do weryfikowalnego powodu np. Otwarcia nowego konta użytkowego w Twoim imieniu. To bezpieczeństwo na żądanie, które może przychodzić i odchodzić - natychmiast - aby chronić Twoje informacje przed wzrokiem i okrutnymi intencjami.

Wróć do listy artykułów