Jaki kredyt na wakacje wybrać.

Każdy chciałby wyjechać na wakacje, które będzie długo i mile wspominał. Nie każdy ma na to pieniądze, ale może je zdobyć w legalny sposób decydując się na wzięcie kredytu. W internecie można było sprawdzić jakie kredyty na wakacje 2016 są najbardziej opłacalne. Nie każdy prześledził taki ranking, a naprawdę było warto. W rankingu sprawdzono oferty kilku banków na pożyczkę w wysokości 15 tysięcy złotych na wakacje marzeń. Kredyt miał być spłacany przez okres czterech lat. Okazało się, że najlepszą ofertę dla kredytobiorców przygotował Bank Santander. Tutaj przyjdzie nam do pożyczonej kwoty spłacić jeszcze 3379 złotych w ramach oprocentowania kredytu i naliczonej do niego prowizji. Rata miesięczna wynosiła by 382,90 złotych przy oprocentowaniu 4,99% i prowizji 9,80%.

Zaszczytne drugie miejsce zajął Credit Agricole. W tym banku do podstawowej kwoty doliczona zostanie suma 3482 złotych. W porównaniu do poprzedniego banku rata będzie wynosiła 385,03 złotych. Różnica nie jest bardzo duża, ale jest. Oprocentowanie jakie oferuje nam ten bank wynosi 5,90%, a prowizja aż 12,90%. W porównaniu do banku z pierwszego miejsca jest ona dosyć wysoka. Trzecie miejsce wśród najlepszych ofert kredytów na wakacje zajął Eurobank. Tutaj do pożyczonej kwoty bank doliczy nam sumę 3907 złotych. Każda z rat będzie wynosiła 393,89 złotych, przy oprocentowaniu równym 5% i prowizji 12,30%.

Kolejne dwa miejsca również przedstawiają bardzo korzystną ofertę kredytu na wakacje. Na czwartym miejscu mamy Getin Bank. Tutaj do podstawowej kwoty bank doliczy na nieco więcej niż w przypadku trzech najlepiej opłacalnych kredytów, bo będzie to suma 4025 złotych. rata będzie wynosiła 396,36 złotych, a oprocentowanie 7,97%. W tym przypadku prowizja będzie nie wygórowana i wyniesie 7,70%. W piątce najlepiej opłacalnych kredytów nie mogło zabraknąć oferty Banku Millennium. Tutaj przyjdzie nam spłacić tytułem prowizji i odsetek 4310 złotych. raty jakie będzie wpłacać również nie przekroczą czterystu złotych i wyniosą dokładnie 371,14 złotych. Oprocentowanie jakie oferuje nam Bank Millennium wyniesie 8,77%, a prowizja od kredytu 9,81%. Jest to pięć najlepiej opłacalnych kredytów na wakacje. Każdy z banków jest dosyć znanym bankiem i dlatego ma tak korzystne oferty. Liczy się z klientami i stara się, aby każda z ofert była bardziej atrakcyjna niż oferta innego banku. Na takich wyścigach w przygotowanie najlepszej oferty kredytu najbardziej wygrywają kredytobiorcy. Dzięki temu mogą wziąć kredyt na naprawdę dobrych warunkach.

Wróć do listy artykułów