Kredyt gotówkowy na 36 tysięcy złotych na okres spłaty 36 miesięcy.

Pożyczka ekspresowa na dowolny cel jaką oferuje Bank Pekao jest pożyczką z oprocentowaniem nominalnym równym 10% w skali roku. Prowizja jest o połowę niższa i stanowi 5% kwoty zobowiązania jaka została przyznana kredytobiorcy. Pożyczka gotówkowa jaką oferuje Bank Millennium ma oprocentowanie nominalne w wysokości 7,99% w skali roku i prowizję w wysokości 9,99% kwoty kredytu. Pożyczka gotówkowa jaką możemy zaciągnąć w T-Mobile Usługi Bankowe jest zobowiązaniem z oprocentowaniem nominalnym równym 8% w skali roku i prowizją za jego udzielenie która stanowi 10% kwoty kredytu. Ze wszystkich trzech ofert najniższe oprocentowanie nominalne ma pożyczka gotówkowa w Banku Millennium, zaś najniższą prowizją w wysokości 5% pobiera Bank Pekao.

Co do zakresu kwot jakie możemy pożyczyć w poszczególnych bankach jest ona podobna. W każdym kwota minimalna zobowiązania zaczyna się od 1 000 złotych. Maksymalna kwota kredytu w Banku Pekao i w Banku Millennium wynosi 150 000 złotych, zaś T-Mobile oferuje nam pożyczkę do maksymalnie 200 000 złotych. Sprawdźmy teraz okres kredytowania. W ofercie Banku Pekao i Banku Millennium maksymalny okres kredytowania wynosi do 84 miesięcy. W T-Mobile można zobowiązanie rozłożyć nawet na 120 miesięcy. Żaden z banków nie wymaga, aby kredytobiorca zakładał w nim rachunek osobisty. Może skorzystać z oferty bez niego. Są to zobowiązania bez poręczyciela i bez konieczności posiadania zgody współmałżonka. W żadnym z banków nie mamy możliwości skorzystania z wakacji kredytowych, ale można za to negocjować jego oprocentowanie.

Sprawdźmy teraz ile będzie nas kosztował nasz kredyt w każdym z tych trzech banków. W Banku Pekao RRSO ma wartość 14,24% w skali roku. Raty miesięczne jakie będzie spłacał kredytobiorca będą po 1 219 złotych. Kwota całkowita jaką spłaci będzie równa niecałe 44 tysiące złotych. Kredyt będzie go kosztował około 8 tysięcy złotych. W Banku Millennium Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania naszego kredytu wynosi 15,60% w skali roku. Raty miesięczne będą po 1 240 złotych. Łączna kwota jaką odda do banku kredytobiorca będzie równa 44 663 złote. Ten kredyt będzie go kosztował 8 663 złote. W T-Mobile Usługi Bankowe RRSO naszego kredytu wyniesie 15,62% w skali roku. Każda z 36 rat miesięcznych będzie po 1 241 złotych. Całkowita kwota do spłaty dla kredytobiorcy będzie równa 44 674 złote. Kredyt będzie go kosztował 8 673 złote i z trzech prezentowanych ta oferta jest najdroższym rozwiązaniem. Wybór oferty przygotowanej przez Bank Polski będzie dla nas najlepszym rozwiązaniem. Ten kredyt będzie na skosztował najmniej.

Wróć do listy artykułów