Kredyt na 10 tysięcy złotych na 1 rok.

Pożyczka ekspresowa na dowolny cel w Banku Pekao.

Dla kredytu na kwotę 10 tysięcy złotych z okresem kredytowania 12 miesięcy, znaleźliśmy trzy bardzo ciekawe oferty w trzech różnych bankach. Każda z nich jest nieco inna, jest brana na innych warunkach, ale jest równie korzystna z punktu widzenia kredytobiorcy. Pierwszą z takich zobowiązań jest pożyczka ekspresowa na dowolny cel w Banku Pekao. Jest to zobowiązanie jakie otrzymamy bez konieczności zakładania konta w banku, bez poręczyciela, a nawet bez zgody współmałżonka. Trzeba jedynie przedstawić w banku oświadczenie o zarobkach. Można negocjować oprocentowanie, a kredyt bez konsekwencji można spłacić przed czasem. Oprocentowanie nominalne pożyczki wynosi 10% w skali roku, zaś prowizja za udzielenie zobowiązania jest o połowę mniejsza. Dostępna kwota kredytu to przedział od 1 tysiąca złotych do maksymalnie 150 tysięcy złotych. Okres kredytowania wynosi tutaj od 1 miesiąca do maksymalnie 84 miesięcy. Dla naszego kredytu na kwotę 10 tysięcy złotych z rozłożeniem na okres dwunastu miesięcy RRSO wyniesie 21,13% w skali roku. Każda z rat miesięcznych będzie po około 924 złote. Kredyt będzie nas łącznie kosztował 1078 złotych. Czy dużo? To już zależy od oceny konkretnego kredytobiorcy.

Kredyt gotówkowy w Banku BGŻ BNP Paribas.

Druga z ofert to kredyt gotówkowy w BGŻ BNP Paribas. Oprócz wymaganego przez bank oświadczenia o zarobkach konieczne będzie przedstawienie zgody współmałżonka. Oprocentowanie nominalne jakie oferuje nam ten bank wynosi 6,99% w skali roku. Prowizja za udzielenie kredytu jest nieco niższa i wynosi 6,9% kwoty kredytu. W ramach oferty możemy zaciągnąć zobowiązanie od 2 tysięcy złotych do maksymalnie 200 tysięcy złotych. Minimalny okres kredytowania wynosi 6 miesięcy zaś maksymalny 120 miesięcy. Dla naszego zobowiązania RRSO będzie utrzymywać się na poziomie 21,99% w skali roku. Każda z dwunastu rat będzie po około 927 złotych. Kredyt będzie nas łącznie kosztował 119 złotych, z czego tytułem odsetek zapłacimy 410 złotych.

Kredyt gotówkowy w Banku Zachodnim WBK.

Przejdźmy teraz do trzeciej z ofert jaką jest kredyt gotówkowy w Banku Zachodnim WBK. Warto zapoznać się nieco bliżej z tą ofertą, gdyż jest ona całkiem ciekawa i korzystna. Do skorzystania z oferty potrzebne nam będzie oświadczenie o zarobkach. Oprocentowanie nominalne kredytu wynosi 7,99% w skali roku. Za udzielenie nam kredytu bank naliczy sobie prowizję w wysokości 9,99% kwoty kredytu. Pożyczymy tutaj od 1 tysiąca złotych do maksymalnie 150 tysięcy złotych. Nasze zobowiązanie możemy rozłożyć na maksymalnie 120 miesięcy. Dla kredytu na 10 tysięcy złotych, jaki chcemy spłacić w ciągu roku Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania ma wartość 29,71%. Będziemy wpłacać do banku raty w wysokości 957 złotych. Kredyt wygeneruje nam koszt całkowity w wysokości 1481 złotych, z czego 482 złote będą stanowiły odsetki. Jest to oferta dosyć ciekawa i godna uwagi zwłaszcza dla osób, które szukają zobowiązania, gdzie formalności ograniczono do minimum.

Wróć do listy artykułów