Lokaty oferowane przez Plus Bank.

Lokata na start jest pierwszą z lokat oferowanych przez Plus Bank jaką sprawdzimy. Jest to lokata na okres trzech miesięcy. Możemy wpłacić na nią kwoty od 1 000 złotych do maksymalnie 10 000 złotych. Oprocentowanie na lokacie wynosi 4% w skali roku. Co warto wiedzieć, to to że lokatę można założyć tylko raz i zakłada się ją podczas otwierania konta osobistego. Mamy możliwość założenia lokaty przez internet. Jest to oferta skierowana tylko dla nowych klientów banku. Produkt skierowany jest to tych klientów, którzy posiadają konto plus i w ciągu ostatniego roku nie posiadali w Plus Banku żadnych terminowych lokat oszczędnościowych. Do konta bank dodaje kartę, która normalnie kosztuje 9 złotych, ale jeżeli wyda się z niej 500 złotych wówczas karta jest darmowa.

Lokata internetowa w Plus Banku.

Lokata internetowa jest lokatą półroczną jaką założymy dysponując kwotę od 1 000 złotych. Oprocentowanie nominalne tego depozytu wynosi 1,8% w skali roku. Nie ma konieczności zakładania konta, aby móc założyć lokatę. Oferta została przygotowana dla nowych i obecnych klientów. Jest możliwość otwarcia lokaty przez internet. Lokata Internetowa założona na kwotę 10 000 złotych na okres trzech miesięcy daje nam zysk netto w wysokości 30,96 złotych. Oprocentowana będzie na 1,55% w skali roku. Lokatę możemy założyć tylko online. Odsetki bank kapitalizuje na koniec okresu, a zerwanie depozytu przed czasem skutkuje całkowitą utratą odsetek jakie udało się na tej lokacie wypracować. Minimalna kwota jaka jest potrzebna do założenia lokaty to jedynie 1 000 złotych. Lokatę internetową można założyć na okres jednego miesiąca z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 1,3% w skali roku. Przy wpłacie 10 000 złotych, zysk netto będzie w wysokości 8,65 złotych.

Lokata zakładana przez Plus Bank 24.

Lokata zakładana przez Plusbank24 to depozyt trzymiesięczny z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 1,65% w skali roku. Wpłacając na nią kwotę 10 000 złotych, uda się wypracować zysk netto w wysokości 32,95 złotych. Depozyt można założyć już od 1 000 złotych. Jest to oferta dla nowych i obecnych klientów. Lokatę możemy założyć za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Mamy gwarancję stałego oprocentowania z kapitalizacją odsetek na koniec okresu. Konsekwencją zerwania lokaty jest całkowita utrata odsetek. Zakładając tą lokatę na okres jednego miesiąca oprocentowanie nominalne na takiej lokacie będzie w wysokości 1,4% w skali roku. Wpłacając na nią kwotę 10 000 złotych, zysk netto jaki uda nam się wypracować na lokacie będzie w wysokości 9,32 złotych. Lokata trzymiesięczna zakładana przez Plus Bank24 z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 1,6% w skali roku, po wpłaceniu na nią kwoty 10 000 złotych, da nam zysk netto w wysokości 31,96 złotych.

Lokata Standardowa w Plus Banku.

Lokata Standardowa w Plus Banku jest depozytem jaki można założyć na okres trzech miesięcy, wpłacając na niego od 1 000 do 49 999,99 złotych. Przy wpłacie 10 000 złotych i oprocentowaniu nominalnym w wysokości 1,4% w skali roku, z lokaty uda się osiągnąć zysk netto rzędu 27,96 złotych. Bank przygotował ofertę dla wszystkich swoich klientów. Mogą oni założyć ten depozyt jedynie w oddziale banku. Nie ma konieczności założenia w banku konta osobistego. Kapitalizacja odsetek jest na koniec okresu. Konsekwencją zerwania lokaty przed terminem jej wykupu jest całkowita utrata odsetek. Wszystkie z lokat jakie oferuje Plus Bank objęte są gwarancją wkładu. Taką gwarancję daje nam Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Każdą z ofert warto dokładniej sprawdzić, gdyż jest ona godna uwagi.

Wróć do listy artykułów