Najlepsze kredyty konsolidacyjne w czerwcu.

Kredyt konsolidacyjny w Banku BGŻ BNP Paribas.

Okazało się, że w czerwcu bieżącego roku w trójce najlepszych kredytów konsolidacyjnych znalazły się takie oferty jak: Kredyt konsolidacyjny w Banku BGŻ BNP Paribas, Kredyt konsolidacyjny w T-Usługi Bankowe, oraz Kredyt konsolidacyjny w Alior Banku. Sprawdźmy na jakich warunkach można każdy z nich otrzymać, a podstawowe parametry każdego z nich sprawdzimy dla kredytu na kwotę 100 000 złotych z okresem kredytowania wynoszącym 90 miesięcy. Zacznijmy od zwycięzcy rankingu czyli od kredytu konsolidacyjnego w Banku BGŻ BNP Paribas. Oprocentowanie nominalne na jakie możemy liczyć decydując się na ten kredyt wynosi 4,99% w skali roku. Bardzo dużym plusem tej oferty jest prowizja, która wynosi tutaj 0%. Jest to duża zaleta, gdyż jak wiadomo prowizja sprawia, że koszta jakie wiążą się z kredytem stają się wyższe. Kwota kredytu jaka jest dostępna w tej ofercie to przedział od minimum 30.000,00 złotych do maksymalnie 200.000,00 złotych z okresem kredytowania wynoszącym od 6 do 120 miesięcy. Wymagany jest rachunek w tym banku, aby można było skorzystać z oferty. Kredytobiorca musi przedstawić w banku oświadczenie o zarobkach. Ma on możliwość wcześniejszej spłaty kredytu konsolidacyjnego jaki mu przyznano. RRSO ma tutaj wartość 5,11%. Każda z rat kredytu jaki sprawdzamy będzie po 2.319,28 złotych. Kwota całkowita jaką oda do banku nasz kredytobiorca będzie natomiast wynosiła 213.373,99 złotych. Jest to najlepszy kredyt konsolidacyjny jaki znajdziemy w czerwcu 2018 roku. Generuje on najmniejsze koszta, a warunki jakie trzeba spełnić, aby go otrzymać nie są w żaden sposób wygórowane. Kolejne dwie oferty jakie omówimy też są całkiem przystępne, ale koszta jakie sie z nimi wiążą są już widocznie większe.

Kredyt konsolidacyjny w T-Usługi Bankowe.

Kredyt konsolidacyjny w T-Usługi Bankowe jest ofertą z oprocentowaniem nominalnym równym 5,99% w skali roku. Co do prowizji bank całkowicie z niej rezygnuje, co podnosi atrakcyjność tej oferty. Możemy tutaj otrzymać kredyt na kwotę od 10 000 złotych do maksymalnie 200 000 złotych. Okres kredytowania jaki udostępnia ten bank jest bardzo długi, gdyż wynosi od 1 miesiąca do nawet 120 miesięcy. Aby można było skorzystać z oferty wymagany jest rachunek w tym banku. Bank będzie wymagał od nas również stosownego oświadczenia o zarobkach. Jeżeli kredytobiorca chce może swoje zobowiązanie spłacić wcześniej. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania dla kredytu konsolidacyjnego jaki sprawdzamy wynosi 6,16%. Raty będą po 2.404,08 każda, a całkowita kwota jaką trzeba będzie spłacić będzie równa 221.175,71 złotych.

Kredyt konsolidacyjny w Alior Banku.

Kredyt konsolidacyjny w Alior Banku, jest zobowiązaniem w przypadku którego i oprocentowanie nominalne i prowizja dla banku wynoszą po 5,90%. Zakres kwot jakie są dostępne w ramach tej oferty to przedział od 35 000 złotych do 200 000 złotych, z okresem kredytowania do 120 miesięcy. Do skorzystania z oferty konieczne jest założenie w banku rachunku. Nie potrzebny jest ani poręczyciel, ani też zgoda współmałżonka, ale trzeba będzie przedstawić w banku oświadczenie o zarobkach. Nie ma możliwości skorzystania z wakacji kredytowych, ale możliwa jest wcześniejsza spłata zobowiązania. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania w przypadku naszego kredytu konsolidacyjnego będzie wynosiła 7,79%. Raty będą po 2.537,76 złotych każda. Całkowita kwota jaką będzie mieć kredytobiorca do spłaty będzie wynosiła 233.474,17 złotych. Ta propozycja z trzech wyżej prezentowanych jest rozwiązaniem jakie będzie kosztowało kredytobiorcę najwięcej.

kredyt konsolidacyjny, RRSO. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania

Wróć do listy artykułów