Noble Bank.

Każdy bank ma jakąś ofertę lokat bankowych skierowaną do swoich klientów. Jednym z takich banków jest Nordea Bank. Jest to instytucja finansowa jakiej specjalizacją jest przede wszystkim bankowość prywatna. Oferty banku są przede wszystkim skierowane do osób zamożnych i bardzo zamożnych. Można skorzystać z wielu ciekawych ofert produktów oszczędnościowych jakimi są między innymi lokaty oraz konta osobiste. W ofercie banku znajdziemy również produkty inwestycyjne jakimi są papiery wartościowe, różnego rodzaju nieruchomości, a także dzieła sztuki. Lokaty terminowe jakie przygotowuje Noble Bank znajdują się bardzo często na szczycie rankingów produktów depozytowych dla bardziej zamożnego klienta. Noble Banki jest częścią innego komercyjnego banku Getin Noble Bank SA. Pierwsza placówka tego banku powstała w 2006 roku, a obecnie jest tych placówek jedenaście. Znajdziemy je w większych miastach w Polsce takich jak Gdańsk, Bielsko- Biała, Gdynia, Katowice, Lublin, Łódź, Kraków, Szczecin, Poznań, Warszawa i Wrocław. Placówek jak na razie nie ma zbyt wiele, ale trzeba wziąć pod uwagę fakt, że w Polsce nie ma też zbyt wielu bardzo bogatych ludzi.

Oferta Noble Banku.

Nobel Bank ma w swojej ofercie lokaty różnego rodzaju, dzięki czemu każdy może znaleźć taką jaka będzie dla niego najbardziej odpowiednia. Jest to instytucja jaka nastawia się na działania innowacyjne. Do tej pory bank wprowadził na rynek wiele ciekawych, nowoczesnych rozwiązań. W ich ofercie można znaleźć pierwszą na świecie kartę debetową jaka jest metalowa. Ponadto bank posiada bardzo nowatorskie rozwiązania odnośnie zarządzania majątkiem za pośrednictwem internetu. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jaki wprowadził Noble Bank jest program networkingowy. Program ten ma na celu budowanie relacji biznesowych pomiędzy klientami banku. Jeżeli chodzi o ofertę lokat bank ma ją bardzo szeroko rozbudowaną. Jako, że jest to bank z ofertami skierowanymi do zamożniejszych klientów kwota jaką możemy złożyć na lokacie musi wynosić minimum 50 000 złotych. Biedniejszych klientów nie zobaczymy w tymże banku. Im większa jest suma jaką chcemy ulokować na lokacie tym lepsze warunki lokaty zaoferuje nam bank. Dodatkowo niektóre oferty lokat dają nam bardzo ciekawe i korzystne dla nas bonusy. Jedyną wadą banku jest to, że jego oferta jest skierowana do niewielkiej grupy klientów, których stać na inwestowanie pieniędzy w Noble Banku. Depozyty jakie ulokowane są w Noble Banku zawsze objęte są gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego do wysokości stu tysięcy euro. Należy o tym wiedzieć, jeżeli decydujemy się na ulokowanie w banku większej sumy pieniędzy.

Ciekawe oferty lokat w Noble Banku.

Warto przeanalizować kilka ciekawych ofert lokat w tymże banku. Do tej pory były dostępne bardzo ciekawe dwie oferty lokat. Pierwsza nosiła nazwę lokaty z Harleyem zaś druga była to lokata na otwarcie. Lokata z Harleyem była lokatą trzyletnią z jakiej mogła skorzystać najbardziej zamożna grupa klientów. Jest ona przeznaczona jedynie dla tych klientów, którzy są w stanie włożyć na lokatę minimum dwa miliony złotych. Jak widać oferta jest naprawdę dla bogaczy. Druga z lokat, lokata na otwarcie II jest lokatą zakładaną na dwa miesiące i daje nam bardzo wysokie oprocentowanie. Również utworzono ją dla bogatszej grupy klientów. Obecnie można liczyć na 3,5% oprocentowania, przez co ta oferta znajduje się na wysokim miejscu lokat krótkoterminowych jakie oferują banki. Chcąc jednak uzyskać takie oprocentowanie trzeba koniecznie spełnić kilka warunków.

Wróć do listy artykułów